Publiczne  Gimnazjum  w  Tarnogrodzie

Napisz do nas:

gm-tarnogrod@neostrada.pl

ul. 1 Maja 7,    23 - 420 Tarnogród,    tel. (084) 689 72 94

STRONA GłÓWNA

SZKOŁA

Aktualności

Historia Szkoły

Misja Szkoły

Samorząd

Biblioteka

Klasopracownie

PRACOWNICY

Dyrekcja

Kadra

SUKCESY

Szkoła w środowisku

Konkursy

Osiągnięcia sportowe

INFORMACJE

Plan lekcji

 Konsultacje

PROGRAMY UNIJNE

 

 

AKADEMIA AKTYWNYCH AMBASADORÓW

Przydatne strony:

OKE Kraków

WODN Zamość

WODN Lublin

KLASOPRACOWNIE

        Nasza placówka posiada dobrą bazę lokalową. Klasopracownie poszczególnych przedmiotów są estetyczne i wyposażone w wiele środków dydaktycznych.

        Posiadamy dwie klasopracownie Informatyki, co daje możliwość prowadzenia lekcji (nie tylko Informatyki) z wykorzystaniem komputerów, lub z wykorzystaniem projektora. 

     Klasopracownia fizyki i chemii wyposażona jest w wiele pomocy dydaktycznych umożliwiających przeprowadzanie ciekawych doświadczeń. Należy podkreślić, że w przygotowaniu wielu z tych pomocy udział wzięli sami uczniowie.

     W klasopracowni geografii i biologii oprócz egzotycznej roślinności i akwarium znajduje się wiele map, globusy, telewizor z magnetowidem, słowniki geograficzne, atlasy oraz mikroskopy co pozwala na prowadzenie naprawdę ciekawych lekcji.

      W klasopracowniach językowych można znaleźć wiele interesujących książek oraz słowników, a w klasopracowni matematyki wiele brył i oczywiście przyrządów geometrycznych.

    Interesująco prezentuje się klasopracownia historii, która zbiorem wielu pamiątek nawiązuje do minionych dziejów i rozbudza ciekawość uczniów, co w sobie kryją te wszystkie "nietypowe jak na dzisiejsza epokę" przedmioty.

 

[więcej fotografii]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OFICJALNA STRONA PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W TARNOGRODZIE